Jdi na obsah Jdi na menu
 


ahojky tak co díváte se na veroniku mars???mě to teda příde jako docela dobrej seriál...tak to jsou zajímavosti o kristen anne bell

Veronica Mars

 

18.Července 1980, Detroit

Je to americká herečka známa jako Veronica Mars, hlavní postava stejně nazvaného seriálu.

 

 

 

Kristen Anne Bell se narodila v znamení raka 18. července 1980 v Detroitě, stát Michigan. Je Irského původu. Už jako malá snívala o herecké dráze, byla velmi stydlivá a plachá. Odstranit tyto problémy, které jí bránili v tom aby si splnila svůj velký sen jí pomohla maminka. Její rodiče jsou rozvedení. Má dvě sestry SÁRU a JODY a dva psy LOLU a MR.SHAKE. Rodina sa odstěhovala do New Yorku, kde Kristen začala studovat na prestyžní univerzitě Tisch School of the Arts, odbor muzikál (Tischina škola umení). V roku 2001 už debutovala Brodway v divadelní hře The Adventures of Tom Sawyer. Kristen si uvedomila, že může být stejně dobrá ve filmu a nebo v TV, tak sa vydala do Los Angeles. Momentálne žije v L.A. Podobně skvělé výkony podala v TV filmech Moonlight Bay a Gracie´s Choice. Pozornost na sebe strhla účinkováním v seriálech Everwood a Deadwood. Ten skutočný úspech prišel nedávno v úloze Veroniky Mars. V USA se už odvysílaly dvě epizody a nyní se jedná o třetím. Hodně lidí Kristen pozná díky Veronice Marsove, no tehdy dostávala hodně pracovních míst a její hvězda pořád pomalu, ale jistě stoupá výš na oblohu.

ZAJÍMAVOSTI:

Málo kdo ví, že Veronica má 17 roků, pričemž herečka je o 10 rokov starší. Vegetariánka Kristen byla poctěná ocenením, že patrí mezi 100 nejvícsexy žen roku 2005. Kristen je obrovskou fanynkou ledního hokeje. V jednom rozhovoru prozradila, že její pusa z Loganom v první epizodě v osemnáctém díle prišla zvláštní, protože bere Jasona (Logana) jako svojho brata. Když se ho někdo ptá: "Logan a nebo Duncan?" odpoví že chtěla aby byla Veronica s Duncanem protože to byla její první láska.

Podle časopisu People je Kristen něco jako druhá Jennifer Garner.